Únor 2008

Můj další blog

16. února 2008 v 17:44 | Daren Angle
Tohle je můj druhý blog který je věnovaný jen magii www.darenangle.blog.cz

Mix fotek z hororů

16. února 2008 v 15:52 | Daren Angle

fergie-fotky

16. února 2008 v 13:33 | Daren Angle
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Fergie-životopis

16. února 2008 v 13:32 | Daren Angle
Datum narození:27.03.1975
Místo narození:Kalifornie, USA
Znamení: Beran
ŽIVOTOPIS:
Stacy Ferguson se narodila Terri a Patt Fergusonovym v roce 1975 v Kalifornii jako Stacy Ann Ferguson. Je herečkou, modelkou, skladatelkou a umělkyní, která se začala na veřejnosti objevovat od devíti let a propůjčila svůj hlas Sally z televizních speciálů Charlie Brown a dále sériím Kids Incorporated, které se vysílaly kolem roku 1984. Od této doby se její kariéra prakticky nezastavila. Byla frontmankou R&B skupiny Wild Orchid, v níž s ní hrála hvězdička z programu Kid Incorporated Renee Sands a Stefanie Ride.

Před tím než se v roce 2003 připojila k populární hip-hopové skupině Black Eyed Pease zpívala po různých uskupeních zadní vokály. Skupina Black Eyed Pease se proslavila především písní "Where is The Love?", na které se podílel i Justin Timberlake, který byl dříve členem skupiny N-Sync.

Stacy Ferguson na plátně debutovala v roce 1987 hororovým filmem Monster in the Closet. V mezidobí se na plátno dostala prostřednictvím projektů jako Outside Ozona, Riskni to s Polly, 50x a stále poprvé a Buď v klidu. Začátkem roku 2006 začala s natáčním sólového alba a ve stejném roce si zahrála ve snímku režiséra Wolfganga Petersena, Poseidon.

V květnu 2004 byla vybrána časopisem People mezi 50 nejkrásnějších lidí světa. Stacy Ferguson používá velice často přezdívku Fergie.

Lindsay-fotky

16. února 2008 v 13:31 | Daren Angle
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Lindsay-životopis

16. února 2008 v 13:29 | Daren Angle

Lindsay Lohan

Datum narození: 02.07.1986
Místo narození: New York, USA

Znamení: Rak
Životopis: Lindsay Lohan se stala známou díky své roli ve filmu z produkce studia Walt Disney Pictures Past na rodiče, ve kterém si zahrála s Dennisem Quaidem a Natashou Richardson. Jejím dalším filmem byla komedie Zpoveď královny střední školy (Confessions of A Teenage Drama Queen). Zahrála si take ve filmu Protivný sprostý holky.
Na televizní obrazovce se objevila v seriálech Another World, Guiding Light a Bette a celovečerních filmech Life-Size a Get a Clue. Práci modelky se Linsday Lohan věnuje již od svých tří let a na kontě má přes 60 televizních reklam. Singlem Ultimate, který se nachází na soundtracku k filmu Mezi námi děvčaty, odstartovala svou hudební kariéru.
Získala MTV Award za film Mezi námi děvčaty. Za Herbie fully loaded získala Kids Awards. Tento rok dokonce MTV music awards moderovala Filmografie:
2008Best Time of Our Lives, The ...Caitlin
2007Woman of No Importance, A ...
2007Speechless ...Sara
2007Georgia Rule ...Rachel
2007Chapter 27 ...Jude
2006Zítra nehrajeme! (Prairie Home Companion, A) ...Lola Johnson
2006Just My Luck ...Ashley Albright
2006Atentát v Ambassadoru (Bobby) ...Diane
2005Herbie Fully Loaded ...Maggie Peyton
2004Protivný sprostý holky (Mean Girls) ...Cady Heron
2004Zpověď královny střední školy (Confessions of a Teenage Drama Queen) ...Mary Elizabeth Cep/Lola
2003Mezi námi děvčaty (Freaky Friday) ...Anna Coleman
2002Get a Clue ...Lexy Gold
2000Life-Size ...Casey Stuart
2000Bette ...Rose #1 (2000)
1998Past na rodiče (The Parent Trap) ...Hallie Parker/Annie James

Jojo-fotky

16. února 2008 v 13:27 | Daren Angle
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jojo-životopis

16. února 2008 v 13:27 | Daren Angle
jméno: Joanna Noelle Levesque
Datum narození: 20.12.1990
Místo narození: Foxboro, Boston
Rodina: Matka: Diana Lynn Levesque
Otec: Joel Maurice Levesque
Životopis: Skoro jako každé dítě z Bostonu zpívala v kostelním sboru. Neustále pořádala vystoupení ve svém pokoji a čekala na svou šanci. Tu dostala, když si v místních novinách přečetla inzerát na konkurz do televize CBS-TV´s. Svým vystoupením a povahou ihned uchvátila producenty a proto jí vybrala, aby v show vystupovala. Jednou, když vystupovala v show Billa Cosbyho, tak se jí zeptal jestli by nezazpívala něco malého pro lidi ve Faneuil Hall. Odvázala se a zazpívala "Respect" od Arethy Franklin. A to jí vyneslo ohromující odezvu publika. A pak už přišlo jedno pozvání do nejrůznějších show za druhým. JoJo ale přiznává, že měla ze začátku obavy. V roce 2001 během Gospel festivalu přišel další zlom. Vystoupila totiž sólově, a kromě zpěvu hrála i na trubku. Měla tak velký úspěch, že jí lidé tleskali ve stoje. Matka Whitney Houston jí řekla:"odvedla si kus dobré práce". Když se začala objevovat v televizní show "Americké velmi talentované děti", všiml si JoJo muž v publiku, který se jí představil jako Vincent Herber, producent a vlastník DaFamily Entertainement. Nějaký čas pro něj zpívala, ale záhy dostala dvě velké nabídky na nahrání desky se společností, pro kterou pracuje například Tony Braxton nebo Aaliyah.

Životopis

16. února 2008 v 13:24 | Daren Angle
Jméno: Emma Charlotte Duerre Watson
Přezdívky: Em, Emms, One-Take-Watson (páč všechny svoje záběry dá napoprvé)
Datum narození: 15. dubna 1990
Místo bydliště: Oxford, Velká Británie
Znamení: beran
Barva vlasů: "špinavá" blond
Barva očí: hnědá
Výška: cca 160 cm
Domácí mazlíčci: kočky Bubbles a Domino
Drobnosti: nikdy neomítla autogram; nesnáší zeměpis, matiku a latinu; peníze z prvního filmu si uložila na účet a nechává si to na studium...
Když se jednou o Hallowenu Emma převlékla za čarodějnici, nemohla tušit, že ani ne za rok dostane ve filmu kouzelnickou roli. Ve skutečném životě žije s matkou právničkou a mladším bratrem. Původně je blondýna a na každé natáčení jí vlasy pečlivě přebarvují na rezavě hnědou. V opravdové škole dává přednost kreslení a nesnáší zeměpis a matiku. Dosud z vyšlých pěti knížek se jí jako Danovi nejvíc líbí třetí díl.
nesnáší: když Hermioně někdo říká špatně: Hermajona, Hermína. Když jí někdo v běžném životě říká Hermiona: "já nejsem Hermiona-já jsem já"
Ocenění: Best Youth Performance - Phoenix Film Critics' Society
Outstanding Supporting Actress - American Moviegoer Awards
Best Ensemble in a Feature Film - Young Artists Award
Leading Young Actress in a Feature Film - Young Artists Awards - vítězství
Best Acting Ensemble - Phoenix Film Critics' Society
Best Performance By a Youth - Female - Phoenix Film Critics' Society - vítězství
Best Supporting Actress - AOL Moviegoer Awards
nejhorší scéna z HP2: objímaní s Harrym
Znamení Beran
Beran: Beran, patřící mezi tzv. ohnivá znamení, jest plně pod vlivem mocného Marsu. Je snadné ho rozhněvat, ale stejně rychle se zase uklidní a jedná pak mírně. Berani jsou známí svým uměním říkat pravou věc v pravou chvíli (cítí, že je to tak správně a jednají podle toho). Snadno se učí a mají výbornou paměť. Je to jejich nesporné plus, které dokážou využít ve svůj prospěch. Rádi se baví a mají cit pro hudbu. Ve společnosti jsou tedy oblíbení, občas to ale zaskřípe právě díky jejich vlastnosti říct každému, co si myslí.
Berani bývají schopnými výtvarníky, umělci, zdatnými právníky i státníky a mívají i literární nadání (ale spíše vyjímečně)
Oblíbené
herci: Brad Pitt, Julia Roberts, Emma Thompson
HP kniha: Vězěň z Azkabanu
auto: mini
oblečení: DKNY, Miss sixty
filmy: Hříšný tanec, Gladiátor, Shrek, Dannyho parťáci (Ocean's eleven), Shawshank Redemption
barva: světle modrá
postava z HP: Hagrid
Hobby: Debaty
Sporty: Tenis, hokej, basketbal
Adresa
Emma Watson,
c/o Harry Potter Production,
Leavesden Studios
P.O. Box 3000
Leavesden, Hertfordshire
WD2 7LT
United Kingdom

Dracula

16. února 2008 v 10:45 | Daren Angle

Vam Helsing

15. února 2008 v 22:25 | Daren Angle

Anna Valerius

15. února 2008 v 22:20 | Daren Angle

Aleera,Marishka,Verona

15. února 2008 v 22:16 | Daren Angle

Marishka

15. února 2008 v 22:10 | Daren Angle

Verona

15. února 2008 v 22:06 | Daren Angle

Aleera

15. února 2008 v 22:00 | Daren Angle

Fotešky

10. února 2008 v 18:53 | Daren Angle

Jak začaly

10. února 2008 v 18:50 | Daren Angle
nightwish
bez zpěvačky
tahle partička existuje přes 10 let.Nápad založit skupinu se zrodil jedné červencové noci u táboráku.Na podzim byly na světě první tři akustické skladbičky a také partička,kterou tvořily TUOMAS(byl to jeho nápad založit skupinu),TARJA a EMPPU.O rok později se k nimpřidal bubeník JUKKA a vymněnily akustickou kytaru za elektrickou.V dubnu stejného roku se skupina zavřela do studia a vytvořila pár písniček,které jsou ještě k mání na limitované edici alba ANGEL FALL FIRSR.V květnu podepsala skupina nahrávací smlouvu na dvě alba,znovu de zavřela do studia a vydala dabetový album ANGEL FALL FIRST.A už to jelo,v prosinci je čekala šnůra,přinemž TARJA ještě pracovala na svém studium, a kluci JUKKA a EMPPU si odskočily do armády.také se poopravila smlouva ,původně ze dvou desek se rozšířila na tři.V dalšim roce nigtwish zvládly nahrát videoklip a přibraly nového člena SAMIHO.Znovu se zavřeli do studia a vydaly desku OCEANBORN.Následovaly koncerty,další album SLEEPWALKER,s kterým se už dostaly i zahranice.Na sklonku roku 2005 došlo k velké změně!!!!Z partičce byla odejita tarja i se svým manažerem.Ostatním členům se nelíbili že jejich názory a akce byly zaměřený proti kapale.Na podzim roku 2006 se NIGTWISH pustily do nové desky,ale mněly jeden zásadní problém:Stále ještě neměly zpěvačku,která by nahradila tarju.proto na jejich stránkách www.nigtwish.com visel inzerát :hledáme novou zpěvačku,požadujeme obvyklé věci:charisma,kuráž a silný hlas..............

Anette Olzon

10. února 2008 v 12:57 | Daren Angle
Anette Olzon

Po dlouhotrvajících neshodách s Tarjou Turunen se k finské synfonicko-metalové formaci Nightwish přidala Anette Olzon ( viz. foto ), která nahradí právě Tarju v postu hlavní vokalistky.

Obrázek “http://www.vg.no/bilder/edrum/1180021893025_118.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Jméno:
Anette Olzon

Datum narození:
21. června 1971

Bydliště:
Švédsko

Koníčky:
Cvičení, oblečení, čtení a dlouhé procházky v přírodě.

Zlozvyky:
Žádné ;=)

Hudební minulost:
Vyrostla jsem v hudebně založené rodině a od dětství jsem zpívala. Mamka mě také 8 let nutila hrát na hoboj! Jako dítě jsem neustále s mamkou a její skupinou jezdila na turné, někdy jsem s nimi dokonce zpívala na pódiu.

Od třinácti let jsem se začala zúčastňovat talentových vystoupení. V sedmnácti jsem vstoupila do své první opravdové skupiny; hráli jsme různé covery a všichni ostatní členové byli starší než já. Potom jsem hrála se skupinou jménem Alyson Avenue, nejprve jen jako zpěvačka ve studiu, později i jako hlavní ikona. Od roku 2000 jsme vydali dvě alba.

Ve dvaceti jedna letech jsem v Helsingborgu hrála hlavní roli v rockové opeře/muzikálu jménem "Gränsland". Poté jsem nastoupila do Balettakademien v Gothenburgu. Kromě toho všeho jsem za ta léta vystupovala i v jiných skupinách, zpívala ve sborech, pro různé projekty jsem nahrávala ve studiu a příležitostně jsem i zpívala na svatbách. Nedávno jsem nazpívala duet s Michaelem Bormannem (bývalý zpěvák Jaded Heart) na jeho albu "Conspiracy". Za celou svou kariéru jsem zpívala téměř všechny hudební styly, které existují!

Zpočátku jsem chodila na lekce zpěvu na Kodaňskou hudební konzervatoř v dánském Helsingöru, kde jsem měla soukromého učitele. Dnes, kdykoliv je to potřeba, chodím na soukromé hodiny na hudební univerzitu v Malmö.

Vybavení:
Jakýkoliv mikrofon a sluchátka, které pro mě lidi z Nightwish týmu seženou.

Hudební vzory:
Dnes už nemám žádné skutečné "vzory", ale vzhlížím ke všem hudebníkům, kteří jsou skromní a příliš si o sobě nemyslí.

Vzory v životě:
Lidé, kteří jsou sami sebou navzdory tomu, co si myslí ostatní.

Životní filozofie:
Žijte naplno - lásku, smích i pláč prožívejte celým srdcem, život netrvá věčně...

Místo, které bys ráda navštívila:
Je jich tolik!! Laponsko, Austrálie, Nový Zéland, Island, Egypt...

Co tě rozesměje:
Spousta věcí... Je snadné mě rozesmát... Ale hlavně vtipné televizní seriály jako Jackass a Přátelé a samozřejmě Emppu a Ewo...

První nahrávka, kterou sis kdy koupila:
Jsem Švédka, takže úplně první bylo samozřejmě album od ABBY...

Nesmrtelných top 5 alb:
Nedokážu vyjmenovat jen pět...

Čas na turné zabíjíš:
To uvidíme... Ale pravděpodobně to bude čtení, sledování filmů a hraní her.

Příprava na koncert:
Rozcvičuji si hlas a piju zelený čaj s medem. Vždy musím posledních deset minut před koncertem strávit sama, abych se pořádně soustředila, duševně se připravila a uvolnila se.

Nejpodivnější zážitek na turné:
Nemám takové vzpomínky jako kluci, protože jsem zatím koncertovala jen ve Skandinávii, ale pořád si pamatuji staré časy se svou první coverovou skupinou Take Cover, kdy jsme hráli na motorkářské akci někde na jihu Švédska. Měli tam striptérky a dav na mě křičel "Ukaž nám kozy" a tak podobně. Po koncertě, kdy jsme si měli vyzvednout plat, se pár motorkářů pustilo do rvačky s kluky z naší kapely a my museli s plně naloženým autem a přívěsem odjet, jak nejrychleji to šlo. Byla jsem vyděšená... Brr...
Taky nám zničili jeden velký reproduktor, když do něj nalili pivo...
Grrr...

Nejhorší noční můra na pódiu:
Ztráta hlasu, to, že nebudu schopná odzpívat tak dobře, jak bych chtěla...

Oblíbená píseň Nightwish:
Všechny z nového alba, "Ever Dream", "Higher than Hope".

Nejhorší noční můra vůbec:
Ztráta hlasu a to, že by se mým nejbližším příbuzným nebo mým přátelům něco stalo.

Oblíbená skupina/skladatel:
Je jich příliš mnoho!

Oblíbená kniha:
Mám spoustu oblíbených, ale zbožňuji knihy Paola, hlavně "Veronika se rozhodla zemřít". Taky se mi hodně líbili "Andělé a démoni" od Dana Browna.

Oblíbený nápoj:
Perlivá minerální voda s nějakou příchutí, vanilková vodka a jablečný mošt.

Oblíbené jídlo:
Spousta - čínská kuchyně, sushi, thajská kuchyně, mexická kuchyně...

Oblíbené zvíře:
Kočky a koně.

Oblíbený film:
"Titanik", "Gladiátor", "Statečné srdce" a spousta dalších...

Oblíbený televizní seriál:
Na televizi se moc nedívám, ale zbožňuju "Zoufalé manželky" a "Přátele"!

Nejhloupější otázka, kterou ti kdo položil:
Žádné hloupé otázky neexistují... Jestli totiž dotyčný opravdu chce odpověď znát, pro něj to hloupá otázka není.
Ale zase se klukům nedivím, že tak učinili.....ted jsem si poslechla album Dark Passion Play a je to super, toto CD mám asi hned po Oceanbornu nejradši. Anette je skvělá.

Mylsím, že do skupiny vnese větší pohodu

Sami Vänskä

10. února 2008 v 12:56 | Daren Angle
Sami Vänskä
bývalý člen

Jméno:
Sami Vänskä

Datum narození: 26. září 1976

Bydliště: Kitee, Finsko

Hobby: -

Hudební minulost: Hrát na baskytaru jsem se začal učit sám před sedmi lety. Od té doby jsem hrál už v několika skupinách, které byly převážně z metalového žánru. Před Nightwish jsem hrál, stejně jako Tuomas, v Nattvindens Grat.

Oblíbené...

Jídlo: Pizza

Pití: K jídlu piju vodu a když se chci ožrat tak piju pivo.

Film: Přelet nad kukaččím hnízdem

Režisér: Steven Spielberg

TV-program: Akta X

Herec/herečka: Jack Nicholson

Kniha: Talisman

Spisovatel: Stephen King

Skupina: Rush, Primus, RHCP, Death, Pantera, Manowar...

Album: Je jich mnoho...liší se.

Píseň: Je jich mnoho...liší se.

Roční období: Léto

Náš nejlepší koncert: Doufám, že je teprve před námi.

Nejlepší koncert, jaký jsi viděl: Faith No More, Helsinky

Nejhorší noční můra: Nemám noční můry

Místo, které by jsi chtěl navštívit: V Severní Americe sledovat zatmění, které za pár let přijde.

Životní filosofie: Žádnou nemám

Nástroje: Ampeq amp, Ampeq cabinet a baskytara Spector